BZX84B8V2-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B8V2-G3-08
JLCPCB Part #
C6136658
Package
SOT-23-3
Description
15Ω 300mW 700nA@5V 8.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS