D55342K07B91E0PWSV
MFR.Part #
D55342K07B91E0PWSV
JLCPCB Part #
C3927085
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount