D55342K07B91E0RTSV
MFR.Part #
D55342K07B91E0RTSV
JLCPCB Part #
C3917153
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount