D55342K07B47G0RWSV
MFR.Part #
D55342K07B47G0RWSV
JLCPCB Part #
C4117662
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount