ERL20237K00FKEK500
MFR.Part #
ERL20237K00FKEK500
JLCPCB Part #
C6244203
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS