D55342K07B332DRTSV
MFR.Part #
D55342K07B332DRTSV
JLCPCB Part #
C4097972
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount