D55342K07B223BRTS
MFR.Part #
D55342K07B223BRTS
JLCPCB Part #
C4235306
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 223kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount