D55342K07B10E0RS3
MFR.Part #
D55342K07B10E0RS3
JLCPCB Part #
C2076149
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100V 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount