D55342H07B75E0RWI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342H07B75E0RWI
Description
250mW 75kΩ ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS