IMS05RU2R7J
MFR.Part #
IMS05RU2R7J
JLCPCB Part #
C19611899
Description
2.7uH 280mΩ 44@7.9MHz 535mA 92MHz ±5% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS