D55342H07B20B0PTS
MFR.Part #
D55342H07B20B0PTS
JLCPCB Part #
C4233748
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount