AA1206FR-0749R9L
MFR.Part #
AA1206FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C4001243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS