D55342E07B3B40CWS
MFR.Part #
D55342E07B3B40CWS
JLCPCB Part #
C4293187
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount