D55342E07B3B40RWS
MFR.Part #
D55342E07B3B40RWS
JLCPCB Part #
C4142190
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount