D55342E07B24E0RWS
MFR.Part #
D55342E07B24E0RWS
JLCPCB Part #
C4088635
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount