D55342E07B34E0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342E07B34E0RWS
Description
250mW 34kΩ ±1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS