D55342E07B205BRTI
MFR.Part #
D55342E07B205BRTI
JLCPCB Part #
C4231048
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount