D55342E07B13E0RT5
MFR.Part #
D55342E07B13E0RT5
JLCPCB Part #
C4068607
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount