BFC238324364
MFR.Part #
BFC238324364
JLCPCB Part #
C3789373
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 360nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS