CWR26HK107MCHZ
MFR.Part #
CWR26HK107MCHZ
JLCPCB Part #
C1664542
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS