CWR26MC106MCHZ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26MC106MCHZ
JLCPCB Part #
C1664255
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS