CWR26MB106MCHB
MFR.Part #
CWR26MB106MCHB
JLCPCB Part #
C1663926
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS