CWR26KK106JCGA\HR
MFR.Part #
CWR26KK106JCGA\HR
JLCPCB Part #
C1971596
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS