CWR26KH106JCGB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KH106JCGB
JLCPCB Part #
C1663380
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS