CWR26HB226JBGB\TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HB226JBGB\TR
JLCPCB Part #
C1970784
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS