CWR26HK336MBFB
MFR.Part #
CWR26HK336MBFB
JLCPCB Part #
C1660820
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS