CWR26HK336MBFA
MFR.Part #
CWR26HK336MBFA
JLCPCB Part #
C1659563
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS