TAZH106K035LRSB0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZH106K035LRSB0900
JLCPCB Part #
C5955191
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ@100kHz ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS