CWR26HK106KBFA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HK106KBFA
JLCPCB Part #
C1659037
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS