CWR26HK106JBFZ\TR
MFR.Part #
CWR26HK106JBFZ\TR
JLCPCB Part #
C1970257
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS