RNC50J8162BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J8162BSRSL31
JLCPCB Part #
C3430513
Description
-65℃~+175℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors