CWR26HH106JBFZ\TR
MFR.Part #
CWR26HH106JBFZ\TR
JLCPCB Part #
C1970256
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS