CWR26HC336JBFA
MFR.Part #
CWR26HC336JBFA
JLCPCB Part #
C4985391
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS