CWR26HC226MCGB\TR
MFR.Part #
CWR26HC226MCGB\TR
JLCPCB Part #
C6497439
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS