CWR26HC226MBGB
MFR.Part #
CWR26HC226MBGB
JLCPCB Part #
C4981508
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS