CWR26HC226JBGB
MFR.Part #
CWR26HC226JBGB
JLCPCB Part #
C1661364
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS