CWR26HH107KCHB\TR
MFR.Part #
CWR26HH107KCHB\TR
JLCPCB Part #
C1970950
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS