CWR26HB107KCHC
MFR.Part #
CWR26HB107KCHC
JLCPCB Part #
C1663913
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS