CWR26HB107JCHB\HR
MFR.Part #
CWR26HB107JCHB\HR
JLCPCB Part #
C1971758
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS