TAZA105K010CRSZ0000
MFR.Part #
TAZA105K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C1870215
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 5Ω@100kHz ±10% 01005 Tantalum Capacitors