CW02C180R0JS70
MFR.Part #
CW02C180R0JS70
JLCPCB Part #
C1793188
Description
-65℃~+350℃ 180Ω 3.25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors