CW02C50R00JE70
MFR.Part #
CW02C50R00JE70
JLCPCB Part #
C1742232
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 50Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS