CW02C4R000JS70
MFR.Part #
CW02C4R000JS70
JLCPCB Part #
C1793319
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 4Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors