CW02B750R0JS70
MFR.Part #
CW02B750R0JS70
JLCPCB Part #
C3501568
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 750Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors