BFC238562562
MFR.Part #
BFC238562562
JLCPCB Part #
C3800707
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 5.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS