CW02B270R0JS70
MFR.Part #
CW02B270R0JS70
JLCPCB Part #
C1793679
Description
-65℃~+350℃ 270Ω 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors