P0805Z3941LNT
MFR.Part #
P0805Z3941LNT
JLCPCB Part #
C4142657
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.94kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS