CW010R6200JE123
MFR.Part #
CW010R6200JE123
JLCPCB Part #
C1439113
Description
-65℃~+350℃ 13W 620mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS