CW010R7100KE123
MFR.Part #
CW010R7100KE123
JLCPCB Part #
C1438108
Description
-65℃~+350℃ 13W 710mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS