ERL0712R000GKEK500
MFR.Part #
ERL0712R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3550283
Description
-65℃~+175℃ 12Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors